APIE MUS

Welcome to the Mad Babes Squad!

Tai ne šiaip grožio salonas, tai mintis, religija ir grožio filosofija. Čia šviesu, spalvota, linksma, šilta, pozityvu ir profesionalu. Kaip namie, apsuptyje geriausių draugų.


Mad Beauty Squad a.k.a Mad Babes Squad pradėjo kurtis plaukų stilistės Margaritos Jakučinskaitės mintyse jau nuo 2009 metų, susiduriant su kitų kirpyklų savininkais, įvairių kultūrų klientais ir dirbant petis petin su dešimtimis talentingų kolegų iš viso pasaulio. Nuo Vilniaus stoties kirpyklėlės, turkų, marokiečių, kinų, amerikiečių, anglų, olandų iki vieno prabangiausių australų salono Amsterdamo centre. Kiekviena patirtis prisidėjo prie idealių formulių bei darbo technikų atsiradimo. Ir pagaliau vieną 2016 metų vakarą mintys pradėjo įgauti tikrąją materiją.


Dabar tai vieta labiausiai atsidavusių savo darbui ir stipriausų meistrų grožio pasaulyje, dirbame su dideliais vardais, įžymiais žmonėmis, TV projektais ir mokymais. Subūrėme išprotėjusius dėl plaukų ir grožio meistrus, nuo šiol Mad chebra turi namus, kur gera ne tik dirbti, bet ir tiesiog pabūti.

MAD Babes Squad

Margarita

- Salono įkūrėja, Art Direktorė

Aistė

- Vyr. Plaukų stilistė

Anastasia

- Plaukų stilistė